אודות המשרד

משרד רואי חשבוןאנגלבקשי ושותרואי חשבון, נוסד בשנת 1986 בת"א וכיום פועל מרעננהבראש המשרד עומדים רו"ח אילן אנגל ורו"ח צפריר בקשי

המשרד מעסיק רואי חשבון ומנהלי חשבונות ומאז היווסדו ובמשך למעלה משלושה עשורים סיפק שירותים ברמה גבוהה למאות לקוחותיו, הן שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספייםדוחות לצורכי מס, עריכת מאזנים, ובניית תכנוני מס, והן שירותים כלכליים הכוללים, ליווי פיננסי וכלכלי של עסקים שנקלעו לקשיים תזרימיים הכנת תוכניות עיסקיות וניהול תזרימי מזומנים, התנהלות מול הבנקים, בדיקת כדאיות השקעה בעסקים חדשים או קיימים, וכמובן ייצוג בפני רשויות המס, בתהליכים שומה, הסדרי מס וגילוי מרצון. המשרד חרט על דגלו את שלושת העקרונות הבאים: מקצועיות, שירות וקידמה.

מקצועיות

השינויים התכופים בדיני המס, בתקני החשבונאות ובחוקים נוספים מהווים אתגר לא פשוט לאנשי המקצוע. אנו מקפידים תמיד להתעדכן ולהתמקצע  בכל שינוי במטרה לספק ללקוח את המידע העכשווי הרלוונטי ביותר ולהעניק את הייעוץ המיטבי שישרת את מטרות העסק ואשר יתורגם בסופו של יום לחיסכון כספי.

ניסיון רב שנים וידע מקצועי משלים בתחום המשפטי, מעניקים ללקוחות המשרד מעטפת מקצועית מקיפה ורבת רבדים ולכן אנו מקפידים על הרחבת הידע המקצועי של עובדינו, תוך שימור הבסיס המקצועי הקיים כי בעיננו הקשר בין רמה מקצועית גבוהה ושירות איכותי ללקוח הינו חד ערכי.

שירות

המציאות העסקית מצריכה את מירב הקשב, הזמן והמשאבים מצדו של הלקוח לניהול ותפעול עסקיו. מטרתנו הינה לאפשר ללקוח להתרכז בניהול עסקיו ללא רעשי רקע מיותרים.  כרואי חשבון של העסק וכמייצגים מול רשויות המס אנו דואגים לדיווחים, ולתשלומי המס השוטפים ולתקשורת השוטפת מול אותן הרשויות ומעדכנים את הלקוח לפי הצורך.

מעבר למתן שירות ברמה גבוהה, אנו מקפידים להיות זמינים  לפניות הלקוחות ולצרכיהם ולספק תשובות מהירות ופתרונות מקצועיים לפי העניין. ניסיוננו רב השנים הניסיון והידע שצברנו במהלך עשרות שירות ללקוחותינו לימדו אותנו כי אין תחליף לקשר אישי בין השותף המלווה לבין הלקוח ולכן השותף המלווה יהיה נגיש תמיד ללקוח בעת הצורך. מערכת יחסים אישית בת עשרות שנים והיכרות מעמיקה עם הלקוח, עיסקו, וצרכיו היחודיים מאפשרות לנו ללוות את לקוחותינו ליווי מקצועי מהיר ותכליתי בכל בעיה או דילמה כאשר הליווי נעשה על ידי השותף במשולב עם איש המקצוע המטפל בלקוח בשיגרה, ובמידת הצורך תוך שילוב מומחה מקצועי לתחום הרלוונטיבעת הצורך, יערכו ניתוחים מקצועיים בפורומים מקצועיים רחבים יותר.

קידמה

הטכנולוגיות החדשות משנות את פני ענף הנהלת החשבונות, חשבות השכר ואמצעי  הדיווח והתשלום וכפועל יוצא גם את פני מקצוע ראיית החשבון. אנו פועלים להתמקם בחזית הקידמה הטכנולוגית ולספק ללקוח את מגוון השירותים הנחוץ בכדי להתאים את עסקיו לדרישות הרגולטוריות, לפתח ולהטמיע בקרות ולייעל ולשפר תהליכים.

כמו כן, משרדנו משקיע במערכות מידע מתקדמות המאפשרות גמישות, ניתוח פיננסי והפקת דוחות ברמה גבוהה במקביל להשקעה באבטחת המידע המספקת ללקוח את הביטחון והשקט הנפשי הנדרש בטיפול בנתונים כספיים רגישים.

נשמור על קשר?

הצטרפו לרשימת החברים שלנו ונעדכן אתכם במידע חשוב לבעלי עסקים ומנהלי חברות.

מעוניינים בפגישת ייעוץ מקצועי ללא עלות? הרשמו עכשיו: