ראיית חשבון

ביקורת וראיית חשבון

מטרתם העיקרית של הדוחות הכספיים הינה לשקף באופן נאות, ובהתאם לכללי חשבונאות מקובלים את תוצאותיה העיסקיות ואת מצבה הכספי של החברה המבוקרת. מטרה זו מושגת באמצעות הביקורת החשבונאית שתפקידה לוודא איתור ליקויים ברישום הנתונים או בדרך הצגתם תוך סטיה מהכללים המקובלים. הצגה מקצועית ומדויקת, בהתאם לכללים המקובלים מאפשרת תשלומי מס נכונים מחד ושיפור יכולת הערכת ביצועי הארגון מאידך.
מחלקת הביקורת החשבונאית היא לב המערכת של הפירמה. עובדים מיומנים ואיכותיים מעניקים שירות מסור ומקצועי לחברות מתחומי פעילות שונים. רמתם המקצועית של עובדי משרדנו ושותפיו הינם אבן יסוד ביכולת המשרד לייצג את לקוחותיו במיגוון הנושאים המקצועיים ותוך חשיבה עצמאית וראיית התמונה הרחבה, גם לטובתו ולרווחתו של הלקוח.

כדי ליצג את לקוחותינו בדרך המקצועית המיטבית, נדרשת מאיתנו מקצועיות ללא פשרות תוך יכולת הצגת עמדות מבוססות, גם אם לעיתים לא תואמות לחלוטין לעמדת הרשויות בנושאי ביקורת ועריכת הדוחות, כמו גם בנושאי מיסוי. במהלך שנות הפעילות הרבות, פיתחה הפירמה ידע מקצועיות ומומחיות בענפים שונים ובעיקר בנדל"ן, עמותות ומלכ"רים, נאמנויות זרות ותעשיה. הידע שנצבר במשך שנות דור מאפשר מתן קשת רחבה ביותר של שירותים מקצועיים במשולב עם שירותי הביקורת וראיית החשבון הבסיסיים ולרבות יעוץ בנושאים חשבונאיים, יצוג בנושאי מיסוי ומתן חוו"ד משפטיות.

עסקים קטנים ובשלב ההקמה

עסקים בשלב ההקמה ועסקים קטנים נמצאים באיזורי סיכון עיסקיים המחייבים מתן שירותים שונים ויחודיים הלוקחים בחשבון סיכונים אלו. משרד אנגל בקשי ושות' מתאים את סוג השירותים הניתן לעסקים קטנים לצרכיהם היחודיים לרבות:

  • הקמת חברות ורישומן ברשם החברות בתעריף מוזל.
  • ניהול החשבונות בשיטה הכפולה או החד צידית-כנדרש.
  • הכנת ותשלום הדווח חודשי או הדו-חודשי למע"מ כנדרש.
  • הכנת משכורות ודיווחים שוטפים למס הכנסה ולביטוח לאומי ותשלומם.
  • ניהול התקשורת השוטפת מול רשויות המס בכל הנוגע לדיווחים ותשלומים שוטפים.
  • עריכת וביקורת הדוח השנתי, הגשת הדוחות השנתיים השונים, ומעקב אחר קליטתם
  • הגשת הצהרות הון וייצוג הלקוחות בפני שלטונות מס הכנסה, מס ערך מוסף והמוסד לביטוח לאומי.

למשרדנו ניסיון רב שנים ולקוחות במתן השירותים הנ"ל והבנה לזהירות המקצועית הרבה הנדרשת לטפול בהם. טעות אחת בחישוב או בדרך ההצגה אל מול שלטונות המס יכולה לגרום לעסק קטן נזק רב שלא היה מורגש בחברה מבוססת ורבת פעילות. עובדי המשרד המטפלים בעסקים קטנים מודעים לצדדים היחודיים לעסקים קטנים ומיישמים את הניסיון הרב שצברו למתן הטיפול והייעוץ המיטבי להם, הן בתחום החשבונאי והן בתחום המיסוי.

נשמור על קשר?

הצטרפו לרשימת החברים שלנו ונעדכן אתכם במידע חשוב לבעלי עסקים ומנהלי חברות.

מעוניינים בפגישת ייעוץ מקצועי ללא עלות? הרשמו עכשיו: